Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Szkolne - SP Tyszowce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Szkolne

Klub Olimpijczyka > Konkursy Wiedzy Olimpijskiej
XIII EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia  19.05.2015r.


W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas IV-VI.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
1. Adrian Mazurek – 13 pkt.
2. Gabriela Nawrot, Bartłomiej Sołtys i Damian Świder – 11 pkt.
     

Kolejne miejsca zajęli:
10 pkt. – Kamil Baj, Grzegorz Stawarski,
9 pkt – Jakub Badyła, Jakub Sagan, Sebastian Segieda, Jakub Czernij, Jakub Gałan,
8 pkt – Karol Kolanowski,
7 pkt – Katarzyna Senderek, Kacper Ulanowski, Mikołaj Działa
......

XII EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia  
16.05.2014r.


W konkursie wzięło udział
16 uczniów z klas IV-VI.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
1.
Paweł Drąszcz          - 16 pkt.    
2. Tomasz Gąsior (G), Jakub Czernij, Tomasz Gąsior (S)      
- 15 pkt.    

Kolejne miejsca zajęli:
13 pkt. – Jakub Jaremczuk
12 pkt. – Sebastian Segieda,
11 pkt. – Kamil Baj, Paweł Dobrowolski, Patryk Niedźwiedź,
10 pkt. – Kacper Bezpalko,
9 pkt. – Aleksandra Tucka, Kacper Jurkiewicz,
8 pkt. – Mikołaj Działa, Kamil Kościołko,…………….

XI EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia  21.05.2013r.


W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas IV-VI
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
1. Jakub Dziuba            23 pkt.    
2. Jakub Jakubiak         22 pkt.    
3. Ewelina Stelmaszczuk i Paweł Użwa     po 19 pkt

Kolejne miejsca zajęli:
17 pkt. - Paulina Kisiel, Tomasz Gąsior, Krystian Zakrzewski,
15 pkt. - Konrad Cisak, Paweł Drąszcz,
14 pkt. - Paulina Wróbel, Adam Gardzioła, Szymon Bartosiewicz,
13 pkt. - Wiktoria Jezierska, Eryk Zarębski ………..

X EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 17.05.2012r.


W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas IV-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 29 pytań.
Biorący udział w konkursie uczniowie uzyskali następującą ilość punktów:
28 pkt – Rytkiewicz Wojciech z kl. VI ,,B”
24 pkt.- Jaremczuk Wiktoria, Kocira Magdalena obie z kl. VI ,,A”       
23 pkt.  – Surmacz Sebastian z kl. VI ,,B”

Następne miejsca zajęli – Dobrowolski Jakub, Dziuba Jakub, Jakubiak Jakub, Zarębska Klaudia, Użwa Paweł, Jurkiewicz Łukasz, Cisak Konrad, Dydiuk Gabriela, Nowosad Dominika, Stawarski Adam, Bondyra Weronika, Drąszcz Paweł, Kisiel Paulina, Stelmaszczuk Ewelina, Żukowska Weronika, Jaremczuk Jakub ……….

Do etapu gminnego zakwalifikowali się następujący uczniowie: Rytkiewicz Wojciech, Jaremczuk Wiktoria, Kocira Magdalena i Surmacz Sebastian.


IX EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 17.05.2011r.


W konkursie uczastniczyło12 uczniów z klas V-VI.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów: Sołdaczuk Marek  (kl. VI ,,b”), Dobrowolski Jakub (kl. V ,,a”), Rytkiewicz Wojciech (kl. V ,,b”) i Zarębski Maciej (kl. VI ,,a”)

Następne miejsca zajęli: Okalski Damian, Niewiadomski Michał, Jaremczuk Wiktoria, Nowak Mateusz, ………….

VIII EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 17.05.2010r.


W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas III-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 25 pytań.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów: Marek Sołdaczuk V,,b”, Piotr Bajwoluk VI,,a”, Sebastian Surmacz IV,,b” i Łukasz Knap VI ,,b”.
Następne miejsca zajęli: Damian Okalski, Katarzyna Jaremczuk, Jakub Dobrowolski……….


VII EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 18.05.2009r.


W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas III-VI. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań.
Biorący udział w konkursie uczniowie uzyskali następującą ilość punktów:
29 pkt.  –  Marek Sołdaczuk z kl. IV ,,B”
26 pkt.   – Mateusz Mazurek z kl. V ,,A”       
25 pkt.  – Piotr Bajwoluk z kl. V ,,A” i Damian Baraniecki z kl. VI ,,A”  

Następne miejsca zajęli: Łukasz Krajewski, Kamila Gitner, Mateusz Dyrkacz, Katarzyna Jaremczuk, Damian Karwacki, Wiktoria Jaremczuk, Michał Wodecki, Przemysław Piliszczuk, Patryk Adamczuk, Magdalena Kocira, Jakub Dobrowolski,

Do etapu Gminnego zakwalifikowali się: Marek Sołdaczuk, Mateusz Mazurek, Piotr Bajwoluk i Damian Baraniecki.


VI EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 19.05.2008r.


W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas II-VI, którzy rozwiązywali test składający się z 30 pytań.
Największą ilość punktów uzyskali:
30 pkt.  –  Rafał  Kruk   i  Paweł  Machometa         
27 pkt.   – Paweł Chrastina      
24 pkt.  – Jakub Kraś  - (wszyscy z kl. VI ,,A”)
 
Dalsze miejsca zajęli: Damian Baraniecki, Mateusz Jurkiewicz, Przemysław Piliszczuk, Przemysław Bezpalko, Jakub Dobrowolski, Karol Cisak, Hubert Wnęk, Michał Wodecki, ………

Do etapu Gminnego zakwalifikowali się: Rafał Kruk, Paweł Machometa, Paweł Chrastina i Jakub Kraś wszyscy z klasy VI ,,A”.


V EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 10.05.2007r.


W konkursie wzięło udział 10 uczniów z klas IV-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 30 pytań.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
I miejsce     - Kruk Rafał z kl. V ,,a”               - 30 pkt.
II miejsce    - Chrastina Paweł z kl. V ,,a”      - 22 pkt.
                 
  - Machometa Paweł z kl. V ,,a”  - 22 pkt.
                
   - Dziuba Mateusz z kl. V ,,a”      - 22 pkt

Następne miejsca zajęli: Kosior Sylwester, Bezpalko Przemysław, Okalski Kamil, Sołdaczuk Mateusz, ……….

IV EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 10.04.2006r.


W konkursie uczestniczyło 22 uczniów z klas IV-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 29 pytań.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
I miejsce     - Litkowski Kamil z kl. VI ,,b”         - 29 pkt.
II miejsce    - Adamczuk Damian z kl. VI ,,b”   - 27 pkt.
III miejsce    - Kruk Rafał z kl. IV ,,a”                - 24 pkt.
IV miejsce   - Dziuba Mateusz z kl. IV ,,a”        - 23 pkt


Następne miejsca zajęli: Żukowski Wojciech, Szaruga Hubert, Zabłocki Sebastian, Kościołko Dawid, Panek Damian, Jakubiak Daniel, Gaudnik Szymon, Jurkiewicz Mateusz, …………

III EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce dnia 9.04.2005r.


W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas IV-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 30 pytań.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się trzech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
I miejsce    – Adamczuk Damian z kl. V ,,b”       - 30 pkt.
II miejsce   - Wyszyński Łukasz z kl. VI ,,b”       - 26 pkt.
III miejsce  - Sitarczuk Małgorzata z kl. VI ,,a”   - 23 pkt


Dalsze miejsca zajęli: Rybczyński Michał, Kościołko Radosław, Maliszewski Kamil, Karwacki Andrzej, Sikorski Szymon, Żukowski Wojciech, Bezpalko Patryk, Jakubiak Daniel, Podgórski Patryk, Szaruga Hubert, Torba Kamil, ………………

Do finału gminnego zakwalifikowano ucznia Kamila Litkowskiego – zwycięzcę Gminnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej z ubiegłego roku.

II EDYCJA

Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce 15.04.2004r.


W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas IV-VI, którzy rozwiązywali test - 25 pytań.
Do etapu gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów:
1. Sitarczuk Małgorzata      20 pkt.        kl. Va
   Litkowski Kamil               20 pkt.        kl. IVb
   Stasiuk Przemysław        20 pkt.        kl. VIb
4. Wyszyński Łukasz       
  19 pkt.        kl. VB

Następne miejsca zajęli: Adamczuk Damian, Żukowski Wojciech, Wlaź Michał, Ogórek Marcin, Sikorski Szymon, Bezpalko Patryk, Kościołko Radosław, Kazior Tomasz, ……………

Szkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej
Tyszowce 04.06.2003r.


W konkursie uczestniczyło 19 uczniów klas IV-VI
Uczniowie rozwiązywali test - 20 pytań.
Do etapy gminnego zakwalifikowało się czterech uczniów z największą ilością zdobytych punktów tj:
1. Gitner Bartłomiej            19 pkt.        kl VIb
   Litkowski Robert          
 19 pkt.        kl. VIa
   Mac Bartłomiej               
19 pkt.        kl. VIb
4. Stasiuk Przemysław     
 18 pkt.        kl. Vb


Następne miejsca zajęli: Czernij Karol, Szaruga Mateusz, Zarębska Agnieszka, Mazurek Paweł, Kościołko Radosław, Malec Maciej, Bajan Krystian, Jóźwik Damian, ………….

 
 
Dodatki na bloga
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego