Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
Menu
Przejdź do treści
Menu
Sport
XIII Mistrzostwa Gminy w szachach


   W dniu 7 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach odbyły się po raz XIII Mistrzostwa Gminy w szachach uczniów szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyło 17 uczniów. Turniej rozgrywano systemem ,,każdy z każdym” w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY I – IV

1. KOŚCIOŁKO PATRYCJA - SP Tyszowce
2. SMYK KAROLINA - SP Tyszowce
3. GRABOWSKA DOMINIKA - SP Tyszowce

4. ZARĘBSKA AMELIA - SP Tyszowce

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY V-VI

1. NAWROT GABRIELA  - SP Tyszowce
2. SENDEREK KATARZYNA –  SP Tyszowce


KATEGORIA CHŁOPCY KLASY I - IV

1. KLISZCZ MICHAŁ - SP Tyszowce
2. SZWANC MICHAŁ - SP Tyszowce
3. PODGÓRSKI MATEUSZ - SP Tyszowce

4. BRZOZOWSKI JAKUB  –  SP Tyszowce
5. JAKUBIAK ALEKS - SP Kazimierówka
6. KRÓWKA JAKUB - SP Kazimierówka

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY V-VI

1. WRÓBEL JAKUB  -  SP Tyszowce
2. MAZUREK KACPER - SP Tyszowce
3. KULPA KAMIL - SP Tyszowce

4. STAWARSKI PAWEŁ - SP Tyszowce
5. LITWIŃCZUK GRACJAN - SP Kazimierówka

Uczestnicy otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Tyszowcach, które wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Barbara Badyła.

XV Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach


W dniu 2 lutego 2017 roku odbyły się po raz XV Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do turnieju zgłosiło się 24 uczniów. Turniej  rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VI z podziałem na chłopców i dziewczęta. Po rozegraniu 82 partii kolejność Mistrzostw Szkoły w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY I-IV
1. KOŚCIOŁKO PATRYCJA - IVA
2. SMYK KAROLINA - IVA
3. GRABOWSKA DOMINIKA - IIIA
4. ZARĘBSKA AMELIA – IIIA
5. BRZEZICKA PAULINA - IVA
6. LEJA OLIWIA - IIIA
KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY IV-VI
1. NAWROT GABRIELA – VIB
KATEGORIA CHŁOPCY KLASY I-IV
1. SZWANC MICHAŁ – IVA
2. KLISZCZ MICHAŁ – IIIA
3. BRZOZOWSKI JAKUB – IVA

4. PODGÓRSKI MATEUSZ – IVA
5. PILISZCZUK JAKUB  - IIIA
KATEGORIA CHŁOPCY KLASY IV-V
I
1. WRÓBEL JAKUB – VA
2. MAZUR KACPER – VIB
3. KULPA KAMIL – VA

4. STAWARSKI PAWEŁ – VA
5. ULANOWSKI KACPER – VIB
6. WOJCIECHOWSKI MACIEJ – VIB
7. SIKORA DOMINIK – VIB
8. RYKALUK PRZEMYSŁAW – VIB
9. BEZPALKO CEZARY – VA
10. JÓZWA OLIWIER – VA
11. JURKIEWICZ JAKUB – VA
12. KOŚCIOŁKO HUBERT – VA


Na apelu szkolnych Pani Dyrektor wręczy uczestnikom medale i dyplomy.

ORGANIZATOR MISTRZOSTW                                                                                                                         JACEK KRUK


II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU



II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU
W  PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW


W dniu 11 styczna 2017 roku w hali sportowej ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.

Wyniki rozegranych meczów:
SP Tyszowce – SP Nr 3 Tomaszów Lub.  1 : 5

SP Nr 3 Tomaszów Lub. – SP Nr 2  Tomaszów Lub. 4 : 2
SP Tyszowce – SP Nr 2 Tomaszów Lub.   3 : 2



Miejsce
Nazwa drużyny                Ilość punktów        Bramki
  I         SP Nr 3 Tomaszów Lub                 4                       9-3
  II        SP Tyszowce                               2                       4-7
  III       SP Nr 2 Tomaszów Lub.                0                       4:7


Naszą Szkołę w Turnieju reprezentowali następujący uczniowie:

SAGAN JAKUB,  ULANOWSKI KACPER, ZARĘBSKI MACIEJ, FLAK JAKUB, JÓZWA OLIWIER, STAWARSKI PAWEŁ, JURKIEWICZ DOMINIK, SZWANC MICHAŁ, HAWRYLAK RADOSŁAW, BEZPALKO CEZARY, RUSINOWSKI PRZEMYSŁAW,  MAZUREK KACPER,  RYKALUK PRZEMYSŁAW.

Opiekun zespołu Pan JACEK KRUK.


XV Mistrzostwa Gminny w Halowej Piłce Nożnej Chłopców



W dniu 12 grudnia 2016 roku w hali sportowej gimnazjum odbyły się XV Mistrzostwa Gminny w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny ze Szkół Podstawowych w Przewalu, w Czartowczyku, w Perespie i w Tyszowcach.


Końcowa klasyfikacja turnieju chłopców:

Miejsce
Nazwa drużyny     Ilość punktów        Bramki
  I         SP Tyszowce                 9                        39 : 3
  II        SP Perespa                    6                        9 : 10
  III       SP Przewale                  1                         5 : 21
  IV       SP Czartowczyk              1                        3 : 22

W kategorii dziewcząt:
SP Czartowczyk pokonała SP Tyszowce 3 : 2 i zwyciężyła w turnieju.


Mistrzostwo Gminy wywalczyli następujący uczniowie: Jakub Sagan,
Kacper Ulanowski, Oliwier Józwa, Kacper Tomaszewski, Jakub Flak i Maciej Zarębski.

Szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Tyszowiec .


Halowa piłka nożna chłopców



W dniu 28 listopada i 5 grudnia 2016 roku prowadzone zostały po raz XI rozgrywki Ligi Halowej piłki nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z klas IV-VI.

Oto wyniki wszystkich rozegranych meczów:

5 A – 4 A           11 : 0
6 A – 5 B           11 : 1
4 B – 6 B           0 : 3 vo
4 A – 5 B           5 : 3
6 A – 4 B           3 : 0 vo
5 A – 6 B           6 : 1
4 A – 6 A           0 : 9
5 B – 6 B           0 : 10
5 A – 4 B           11 : 0
6 B – 6 A           2 : 4
4 A – 4 B           3 : 0vo
5 B – 5 A           1 : 13
6 B – 4 A           14 : 1
5 B – 4 B           0 : 5
6 A – 5 A           2 : 1

Końcowa kolejność turnieju:
1. klasa  VI ,,A”
2. klasa  V ,,A”
3. klasa  VI ,,B”
4. klasa  IV ,,A”
5. klasa  IV ,,B”
6. klasa   V ,,B”

XV Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym


W dniu 21 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Tyszowcach po raz XV rozegrano Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym. W turnieju chłopców uczestniczyło 12 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy /Kazimierówka, Przewale, Tyszowce/. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004-2005 (6 uczestników) oraz rocznik 2006 i młodsi (6 uczestników).
W finale kategorii wiekowej chłopców rocznik 2006 i młodsi Mateusz Podgórski pokonał Mikołaja Palaka 4:1 (11:9  8:11  12:10  11:9  11:8)
Klasyfikacja końcowa turnieju:
- rocznik 2006 i młodsi:
1. Podgórski Mateusz          - SP Tyszowce,
2. Palak Mikołaj                  - SP Tyszowce,
3. Szwanc Michał                 - SP Tyszowce,
4. Gacki Mateusz                 - SP Tyszowce,
5. Dąbrowski Kacper          - SP Kazimierówka,
6. Jakubiak Aleks                - SP Kazimierówka.


W finale kategorii wiekowej chłopców rocznik 2004-2005 Kacper Tomaszewski pokonał Wiktora Kościołko 4:1 (10:12  11:6  11:9  11:7  11:4)
Klasyfikacja końcowa turnieju:
- rocznik 2004-2005:
1. Tomaszewski Kacper    - SP Tyszowce,
2. Kościołko Wiktor          - SP Przewale,
3. Tkaczuk Jakub              - SP Przewale,
4. Sagan Jakub                   - SP Tyszowce,
5. Stawarski Paweł            - SP Tyszowce,
6. Flak Jakub                     - SP Tyszowce.

Nagrody dla uczestników turnieju ufundował Urząd Miejski w Tyszowcach.


XV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym


W dniu 20 października 2016 roku odbyły się po raz XV  Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym.
W kategorii  chłopców rocznik 2004-2005 w finale Paweł Stawarski pokonał Kacpra Tomaszewskiego 4:2 (11:13  11:9  11:8  6:11  11:8  11:6)
Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Stawarski Paweł
2. Tomaszewski Kacper
3. Flak Jakub
4. Sagan Jakub
5. Zarębski Maciej
6. Kolanowski Karol
7. Józwa Oliwier
8. Baj Konrad
Dalsze miejsca zajęli: Kliza Jakub, Rykaluk Przemysław, Chwedyk Kacper, Ulanowski Kacper, Jurkiewicz Jakub, Hawrylak Radosław, Sikora Dominik, Bartosz Patryk, Stepach Patryk, Rusinowski Przemysław, Kisiel Jakub.

W kategorii chłopców rocznik 2006 i młodsi w finale turnieju Mikołaj Palak  pokonał Michała Szwanca 2:0 (11:8  11:6)
Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Palak Mikołaj
2. Szwanc Michał
3. Gacki Mateusz
4. Podgórski Mateusz
5. Pióro Jakub
6. Leja Kacper
Dalsze miejsca zajęli: Działa Wiktor, Torba Jakub, Bardyga Fabian.

Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
ul. Kościelna 25
22-630 Tyszowce
tel. fax. 846619688
e-mail. sptyszowce@op.pl
Wróć do spisu treści