Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rok szkolny 2015/16 - SP Tyszowce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Rok szkolny 2015/16

Sport
 
SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH 2016

AWANS
DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO  
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ ,,SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH 2016”

W dniu 17 maja 2016 roku na boiskach Zespołu Szkół Nr 2 w Zamościu odbyły się eliminacje V Ogólnopolskiego Turnieju piłki ręcznej chłopców ,,SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH 2016”.
W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. Nasz zespół po dwóch zdecydowanych zwycięstwach w grupie w meczu o I miejsce w turnieju przegrał z reprezentacją SP Nr 9 w Zamościu.
W klasyfikacji końcowej turnieju Reprezentacja Chłopców Naszej Szkoły zajęła II miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego.

NASZĄ SZKOŁĘ W TURNIEJU REPREZENTOWALI:
Michał Fedzioryna, Jakub Gałan, Kacper Baraniecki, Mikołaj Działa, Dawid Kisiel, Kacper Tomaszewski, Jakub Grabowski, Mateusz Witkowski, Gabriel Jurkiewicz, Gracjan Zrol, Michał Stawarski, Oliwier Józwa, Jakub Flak i Piotr Podolak.

Opiekun zespołu – Jacek Kruk


Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w Biegach Przełajowych

                                         

NASZA SZKOŁA - MISTRZEM POWIATU TOMASZOWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ponad 500 uczniów z 15 szkół podstawowych i 12 gimnazjów wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego LZS w Biegach Przełajowych „Łosiniec 2016”. Impreza została rozegrana w dniu 21 kwietnia 2016 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Łosińcu.

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁA PIERWSZE MIEJSCE ZDOBYWAJĄC 110 punktów.

W poszczególnych kategoriach punkty zdobywali:

Dziewczęta - klasy I-II – bieg na 300m

Kalina Chwastek – 11 miejsce (2p)

Chłopcy - klasy I-II – bieg na 400m

Michał Kliszcz – 1 miejsce (20p)
Wiktor Działa – 2 miejsce (18p)
Jakub Torba – 3 miejsce (15p)

Dziewczęta - klasy III- IV – bieg na 400m

Aleksandra Szczygielska – 3 miejsce (15p)

Chłopcy - klasy III- IV – bieg na 600m

Oliwier Józwa – 2 miejsce (18p)
Michał Szwanc – 7 miejsce (6p)
Cezary Bezpalko – 9 miejsce (4p)

Chłopcy - klasy V-VI – bieg na 800m

Jakub Sagan – 6 miejsce (8p)
Piotr Podolak – 9 miejsce (4p)

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców


MISTRZOSTWO POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW


       W dniu 1 kwietnia 2016 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.
    NASI CHŁOPCY wygrali zdecydowanie swoje mecze i zostali Mistrzami Powiatu. Pokonali kolejno SP Nr 2 Tomaszów Lub. 9 : 1 oraz  SP Nr 3 Tomaszów Lub 10 : 6

Naszą Szkołę w Turnieju reprezentowali następujący uczniowie:
FEDZIORYNA MICHAŁ, GAŁAN JAKUB, DZIAŁA MIKOŁAJ, KISIEL DAWID, BARANIECKI KACPER, TOMASZEWSKI KACPER, WITKOWSKI MATEUSZ, STAWARSKI MICHAŁ, GRABOWSKI JAKUB, FLAK JAKUB I ZROL GRACJAN.

       W dniu 6 kwietnia 2016 roku będą reprezentować powiat tomaszowski w rozgrywanych w Zamościu Mistrzostwach Rejonu.


Opiekunem zespołu jest Pan Jacek Kruk


XIV Indywidualne Mistrzostwa Gminy w szachach


W dniu 3 marca 2016 roku w Naszej Szkole odbyły się XIV Mistrzostwa Gminy w szachach uczniów szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyło 20 uczniów z terenu Gminy Tyszowce. Oto miejsca jakie w  Mistrzostwach zajęli nasi uczniowie:
kategoria dziewczęta klasy I-IV

1. Kościołko Patrycja
2. Smyk Karolina
3. Zarębska Amelia
4. Grabowska Dominika

kategoria chłopcy klasy I-IV

1. Wróbel Jakub
2. Kliszcz Michał
3. Kulpa Kamil
4. Bezpalko Cezary

kategoria dziewczęta klasy V-VI

4.  Szwanc Paulina
5.  Nawrot Gabriela
6.  Senderek Katarzyna
7.  Palak Angelika

W tej kategorii zwyciężyła Szachnowska Karolina z SP Kazimierówka.


kategoria chłopcy klasy V-VI

1. Baraniecki Kacper
2. Mazurek Kacper
3. Stawarski Michał
4. Segieda Mateusz

XIV Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w szachach


W dniu 09.02.2015r. rozegrano XIV Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w szachach. Do turnieju zgłosiło się 38 uczniów. Turniej  rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VI z podziałem na chłopców i dziewczęta.
Oto medaliści Mistrzostw w poszczególnych kategoriach:


Kategoria - dziewczęta klasy I - IV
1. Kościołko Patrycja – III ,,a”
2. Smyk Karolina – III ,,a”
3. Grabowska Dominika – II ,,a”

Kategoria - dziewczęta klasy V-VI
1. Szwanc Paulina - VI ,,b”
2. Nawrot Gabriela – V ,,b”
3. Senderek Katarzyna – V ,,b”

Kategoria - chłopcy klasy I-IV
1. Wróbel Jakub – IV ,,a”
2. Bezpalko Cezary – IV ,,a”
3. Kliszcz Michał – II ,,a”

Kategoria - chłopcy klasy V-VI
1. Stawarski Michał - VI ,,a”
2. Baraniecki Kacper  – VI ,,a”
3. Segieda Mateusz – VI ,,a”

 
Liga Halowej piłki nożnej chłopców


W dniach 30 listopada i 7 grudnia 2015 roku w Szkole po raz X przeprowadzone zostały rozgrywki Ligi Halowej piłki nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z klas IV-VI.

Oto wyniki wszystkich rozegranych meczów:
4 A – 4 B         7 : 0                                  B – 5 A           1 : 3
6 B – 6 A         0 : 6                                  4 A – 5 B        7 : 0
6 A – 4 B         14 : 0                                5 A – 6 B        3 : 2
4 A – 6 A         0 : 4                            
    5 A – 4 B         14 : 1
5 B – 6 B         3 : 0                                  5 A – 4 A        2 : 1
4 B – 6 B         0 : 9                                  6 A – 5 B        9 : 2
6 B – 4 A         2 : 0                            
    5 B – 4 B         10 : 0
6 A – 5 A         4 : 1



Końcowa kolejność turnieju:
1. klasa VI ,,A”
2. klasa V ,,A”
3. klasa IV ,,A”
4. klasa VI ,,B”
5. klasa V ,,B”
6. klasa IV ,,B”


XIV Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym


W dniu 20 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej w Tyszowcach po raz XIV odbyły się Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym chłopców.  W turnieju uczestniczyło 13 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy /Kazimierówka, Przewale, Czartowczyk, Tyszowce/.

Uczestnicy turnieju startowali w dwóch kategoriach wiekowych:
• rocznik 2003-2004
• rocznik 2005i młodsi

Klasyfikacja końcowa turnieju:


- chłopcy rocznik 2005 i młodsi:

1. Stawarski Paweł  - SP Tyszowce,
2. Bezpalko Cezary - SP Tyszowce,
3. Józwa Oliwier - SP Tyszowce,

4. Gardiasz Jakub – SP Czartowczyk
5. Kulpa Kamil – SP Tyszowce

- chłopcy rocznik 2003-2004:

1. Niewiadomski Jakub - SP Tyszowce,
2. Rudnik Adrian - SP Tyszowce,
3. Kościołko Wiktor – SP Przewale,

4. Gałan Jakub - SP Tyszowce,
5. Kisiel Dawid – SP Tyszowce
6. Tkaczuk Jakub – SP Przewale,
7. Kwarciany Jan – SP Przewale
8. Zarębski Jan – SP Czartowczyk


Nagrody dla uczestników turnieju ufundował Urząd Miejski w Tyszowcach.

XIV Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym


Sprawozdanie
z  XIV   Mistrzostw Szkoły  w tenisie stołowym
chłopców rocznik 2005 i młodsi


W  XIV  Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym chłopców rocznik 2005 i młodsi uczestniczyło 12 zawodników wyłonionych z eliminacji klasowych.
W finale turnieju Stawarski Paweł pokonał Bezpalko Cezarego 11:1 : 11:6

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Stawarski Paweł
2. Bezpalko Cezary
3. Józwa Oliwier
4. Kulpa Kamil
5. Baj Konrad
6. Szwanc Michał

Dalsze miejsca zajęli: Gacki Mateusz, Lis Dawid, Kopytko Jakub, Taranowicz Szymon, Działa Wiktor, Bartosz Patryk.
Czterech najlepszych zawodników zakwalifikowało się do turnieju gminnego.


Tyszowce dnia 19.11.2015r.


XIV Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym


Sprawozdanie
z  XIV   Mistrzostw Szkoły  w tenisie stołowym
chłopców rocznik 2003-2004


W XIV Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym chłopców rocznik 2003-2004 uczestniczyło 24 zawodników. Uczestnicy turnieju wyłonieni zostali z eliminacji klasowych.
W wielkim finale Adrian Rudnik pokonał Dawida Kisiela 3:1 w setach (9:11 ; 11:3 ; 11:8 ; 16:14).

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Rudnik Adrian
2. Kisiel Dawid
3. Niewiadomski Jakub
4. Gałan Jakub
5. Jurkiewicz Gabriel i Rosół Maciej
7.  Stawarski Michał i Sołtys Bartłomiej

Dalsze miejsca zajęli: Działa Mikołaj, Zrol Gracjan, Fedzioryna Michał, Zarębski Maciej, Sagan Jakub, Segieda Mateusz, Tomaszewski Kacper, Grabowski Jakub ,……..
Czterech najlepszych zawodników zakwalifikowało się do turnieju gminnego.



Tyszowce dnia 29.11.2015r.



Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU


II MIEJSCE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
W FINALE POWIATOWYM TURNIEJU  PIŁKI NOŻNEJ
,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”


W dniu 25 listopada 2015roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje powiatowe XVI Turnieju Piłki Nożnej ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR  TYMBARKU”.
W kategorii chłopców U- 12 drużyna Naszej Szkoły zajęła z kompletem punktów pierwsze miejsce w grupie po zwycięstwach z SP Ulhówek 2:0; z SP Susiec 1:0 i SP Bełżec 3:0.

W półfinale Turnieju chłopcy pokonali rówieśników z SP Łaszczówka, ale niestety w finale ulegli reprezentacji SP Nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego i zostali sklasyfikowani na 2 miejscu.

Naszą Szkołę w kategorii U – 12 reprezentowali następujący uczniowie:
JAKUB FLAK, OLIWIER JÓZWA, DOMINIK JURKIEWICZ, EMANUEL LIS, PRZEMYSŁAW RYKALUK, JAKUB SAGAN, PAWEŁ STAWARSKI, SZYMON TARANOWICZ, KACPER TOMASZEWSKI, KACPER ULANOWSKI, MACIEJ ZARĘBSKI, CEZARY BEZPALKO

Opiekun zespołu – JACEK KRUK


 
Dodatki na bloga
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego