Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
Menu
Przejdź do treści
Menu
Sport
,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”


IX MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY
W FINALE WOJEWÓDZKIM XV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.


  W dniu 10.04.2015r. na boiskach treningowych KS ,,Hetman" Zamość reprezentacja chłopców z Naszej Szkoły reprezentując Powiat Tomaszowski w kategorii U 8 uczestniczyła w finale wojewódzkim XV Turnieju Piłki Nożnej ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.
  W turnieju uczestniczyli mistrzowie powiatów z województwa lubelskiego, których podzielono drogą losowania do 6 grup. W grupie C za rywali mieliśmy zespoły: MSKS ,,Puławiak” Puławy, SP Brzeźnica Bychawska oraz  SP Nr 1 Radzyń Podlaski.
Oto wyniki meczów grupy C:

SP Tyszowce MSKS ,,Puławiak” Puławy  2 : 8
SP Brzeźnica Bychawska SP Nr 1 Radzyń Podlaski   1 : 3
SP Tyszowce
SP Brzeźnica Bychawska   8 : 0
MSKS ,,Puławiak" Puławy - SP Nr 1 Radzyń Podlaski   3 : 1   
SP Tyszowce
SP Nr 1 Radzyń Podlaski   2 : 0
MSKS ,,Puławiak" Puławy  - SP Brzeźnica Bychawska   8 : 0

  W grupie C zajęliśmy II miejsce i niestety tylko gorszą różnicą bramek nie awansowaliśmy do ćwierćfinału, kończąc rywalizację na IX miejscu.
W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom a  każdy zawodnik medal, koszulkę i nagrody rzeczowe.
  Mistrzem województwa lubelskiego w kategorii chłopców U-8 został nasz grupowy rywal zespół MSKS ,,Puławiak” Puławy  który w finale pokonał  SP Nr 29 z Lublina  3 : 0.

POWIAT TOMASZOWSKI W TURNIEJU REPREZENTOWALI:
KLISZCZ MICHAŁ, TORBA JAKUB, LIS DAWID, DZIAŁA WIKTOR, OKALSKI MICHAŁ, SÓL WOJCIECH, MAC KACPER, PILISZCZUK JAKUB, HAWRYLAK JAKUB, NAGAJ BARTŁOMIEJ, HAWRYLAK BARTOSZ, RADOM KACPER.

Zespół do turnieju przygotowywał Pan Jacek Kruk.

XIII Indywidualne Mistrzostwa Gminy w szachach


     W dniu 19 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach odbyły się XIII Mistrzostwa Gminy w szachach uczniów szkół podstawowych. Turniej  rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VI z podziałem na chłopców i dziewczęta. Do turnieju zgłosiło się 23 uczniów. Turniej rozgrywano systemem ,,każdy z każdym” w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:


KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY I-IV
1. NAWROT GABRIELA
2. KOŚCIOŁKO PATRYCJA
3. SENDEREK KATARZYNA
4. SMYK KAROLINA – wszyscy SP Tyszowce

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY V-VI

1. SZACHNOWSKA KAROLINA
2. DRYGAŚ EDYTA
3. KOZŁOWSKA GABRIELA – wszyscy SP Kazimierówka
4. FLAK WERONIKA
5. ŚWIDER KAMILA
6. SIWEK KAMILA– wszyscy SP Tyszowce
7. MIERZWIŃSKA KAROLINA – SP Kazimierówka
8. OKALSKA ŻANETA – SP Tyszowce

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY I-IV

1. WRÓBEL JAKUB
2. MAZUREK KACPER
3. KLISZCZ MICHAŁ
4. STAWARSKI PAWEŁ – wszyscy SP Tyszowce
5. LITWIŃCZUK GRACJAN – SP Kazimierówka

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY V-VI
1. CZERNIJ JAKUB
2. GRABIEC GRZEGORZ
3. BARANIECKI KACPER– wszyscy SP Tyszowce
4. SAJ GRZEGORZ – SP Kazimierówka
5. ŚWIDER DAMIAN – SP Tyszowce
6. SIERZYŃSKI RADOSŁAW – SP Kazimierówka.

Nagrody w postaci medali, dyplomów i nagród rzeczowych ufundował Burmistrz Tyszowiec.


ORGANIZATOR MISTRZOSTW
JACEK KRUK



XIII Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w szachach


     W dniu 17.02.2015r. rozegrano XIII Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w szachach. Do turnieju zgłosiło się 45 uczniów. Turniej  rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VI z podziałem na chłopców i dziewczęta. Turniej rozgrywany był na 19 szachownicach.
    Po rozegraniu 130 partii kolejność Mistrzostw Szkoły w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:


KATEGORIA - DZIEWCZĘTA KLASY I - IV
1. NAWROT GABRIELA – IV ,,b”
2. SMYK KAROLINA – II ,,a”
3. KOŚCIOŁKO PATRYCJA– II ,,a”
4. SENDEREK KATARZYNA – IV ,,b”
5. Posłuszna Zuzanna – II ,,a”
6. Habit Klaudia – IV ,,b”
7. Nagaj Wiktoria – IV ,,b”

KATEGORIA - DZIEWCZĘTA KLASY V-VI
1. OKALSKA ŻANETA – VI ,,b”
2. SIWEK KAMILA – VI ,,b”
3. FLAK WERONIKA VI ,,a”
4. ŚWIDER KAMILA – VI ,,a”
5. Szwanc Paulina – V ,,b”
6. Palak Angelika – V ,,b”
7. Kocira Martyna – V ,,b” i Romańczuk Gabriela VI ,,a”

KATEGORIA - CHŁOPCY KLASY I-IV
1. WRÓBEL JAKUB – III ,,a”
2. MAZUREK KACPER – IV ,,b”
3. STAWARSKI PAWEŁ – III ,,a”
4. KLISZCZ MICHAŁ – I ,,a”
5. Ulanowski Kacper IV ,,b” i Szwanc Michał – II ,,a”

Pozostałe miejsca zajęli: Zarębski Maciej (IVa), Rykaluk Przemysław (IVb), Józwa Oliwier (IIIa), Pacaj Jakub (IIa), Podgórski Mateusz (IIa), Grabiec Piotr (Ib), Wojciechowski Maciej (IVb), Kulpa Kamil (IIIa), Działa Wiktor (Ib), Hawrylak Jakub (Ia), Piliszczuk Jakub (Ia), Jurkiewicz Dominik (IVb), Pasiecznik Jakub (IIa), Użwa Michał (IIa).

KATEGORIA - CHŁOPCY KLASY V-VI
1. GRABIEC GRZEGORZ – VI ,,a”
2. CZERNIJ JAKUB – VI ,,a”
3. BARANIECKI KACPER – V ,,a”
4. ŚWIDER DAMIAN – V ,,b”
5. Działa Mikołaj – V ,,b”
6. Segieda Mateusz – V ,,a”

Pozostałe miejsca zajęli: Pieprzowski Karol (VIa), Badyła Jakub (VIa), Segieda Sebastian (VIa), Stawarski Michał (Va).

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym


W dniu 2 grudnia 2014 roku nauczyciele w-f w Szkole Podstawowej w Tyszowcach zorganizowali po raz XIII Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym.  W turnieju uczestniczyło 39 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy /Kazimierówka, Przewale, Czartowczyk, Tyszowce/.

Uczestnicy turnieju startowali w dwóch kategoriach wiekowych:
• rocznik 2002-2003
• rocznik 2004 i młodsi

Klasyfikacja końcowa turnieju:

- chłopcy rocznik 2004 i młodsi:
1. Kościołko Wiktor           - SP Przewale
2. Tomaszewski Kacper     - SP Przewale
3. Flak Jakub                      - SP Tyszowce.

4. Stawarski Paweł               - SP Tyszowce,
5. Zarębski Maciej               - SP Tyszowce
6. Jurkiewicz Dominik         - SP Tyszowce.

- chłopcy rocznik 2002-2003:
1. Majewski Jakub             - SP Przewale,
2. Niewiadomski Jakub       - SP Tyszowce,
3. Gałan Jakub                     - SP Tyszowce,
4. Rudnik Adrian                   - SP Tyszowce,
5. Saj Grzegorz                      -  SP Kazimierówka
6. Jurkiewicz Gabriel            - SP Tyszowce.

- dziewczęta rocznik 2002-2003:
1. Lizut Paulina                 - SP Tyszowce,
2. Kozłowska Gabriela     - SP Kazimierówka,
3. Wojtowicz Gabriela     - SP Kazimierówka,
4. Dudzińska Zuzanna       - SP Tyszowce,
5. Mac Eliza                       - SP Tyszowce,
6. Januś Luiza                    - SP Tyszowce.

- dziewczęta rocznik 2004 i młodsi:

1. Senderek Katarzyna  

2. Habit Klaudia
3. Kościołko Karolina
4. Nawrot Gabriela            - wszystkie SP Tyszowce.

Nagrody dla uczestników turnieju ufundował Urząd Miejski w Tyszowcach.



Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU


W dniu 19 listopada 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje powiatowe XV Turnieju Piłki Nożnej ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”
W kategorii chłopców U- 8 drużyna Naszej Szkoły po zwycięstwie 3 : 1 nad UKS ,,Sokół” Tomaszów Lubelski awansowała do finału wojewódzkiego tych rozgrywek.

 
Naszą Szkołę w kategorii U – 8 reprezentowali następujący uczniowie:
JAKUB TORBA, DAWID LIS, MICHAŁ KLISZCZ, BARTŁOMIEJ NAGAJ, WIKTOR DZIAŁA, KACPER MAC, MICHAŁ OKALSKI.


W kategorii chłopców U- 12 drużyna Szkoły Podstawowej w Tyszowcach zajęła 2 miejsce, a w kategorii U- 10  zajęła 3 miejsce.



Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym


W dniu 27 listopada 2014 roku po raz XIII odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. W turnieju uczestniczyło  33 uczniów wyłonionych z eliminacji klasowych (22uczniów z rocznika 2002-2003 oraz 11 uczniów z  rocznika 2004 i młodsi).


W kategorii chłopców rocznik 2004 i młodsi w finale turnieju Stawarski Paweł pokonał Macieja Zarębskiego 2:0
Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Stawarski Paweł   -   kl. III ,,A”
2. Zarębski Maciej    -   kl. IV ,,A”
3. Flak Jakub   -   kl. IV ,,A”
4. Jurkiewicz Dominik   -   kl. IV ,,B”


W finale turnieju chłopców rocznik 2002-2003 Jakub Niewiadomski pokonał Gabriela Jurkiewicza 2 : 0 (11:9 ; 11:8)
Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Niewiadomski Jakub   -   kl. V ,,A”
2. Jurkiewicz Gabriel   -   kl. V ,,A”
3. Rudnik Adrian   -   kl. V ,,A”
4. Gałan Jakub   -   kl. V ,,A”
5. Szatkowski Adrian   -   kl. VI ,,B”
6. Rosół Maciej   -   kl. V ,,A”
7. Sołtys Bartłomiej   -   kl. V ,,B”
8. Dudziński Mikołaj   -   kl. VI ,,B”



Liga halowej piłki nożnej chłopców


W dniach 1 i 8 grudnia 2014 roku w Szkole prowadzone zostały rozgrywki Ligi halowej piłki nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z klas IV-VI.

Oto wyniki wszystkich rozegranych meczów:


4 A – 4 B     6 : 2
5 B – 5 A     0 : 4
6 B – 6 A     0 : 6
4 A – 5 B     3 : 2
6 A – 4 B     9 : 2
5 A – 6 B     12 : 1
4 A – 6 A     2 : 4
5 A – 4 B     10 : 0

5 B – 6 B     1 : 0
5 A – 4 A     5 : 0
4 B – 6 B     0 : 3
6 A – 5 B     1 : 0
6 B – 4 A     1 : 3
5 B – 4 B     3 : 0
6 A – 5 A     0 : 6


Końcowa kolejność turnieju:
1. klasa V ,,A”
2. klasa VI ,,A”
3. klasa IV ,,A”
4. klasa V ,,B”
5. klasa VI ,,B”
6. klasa IV ,,B”




Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
ul. Kościelna 25
22-630 Tyszowce
tel. fax. 846619688
e-mail. sptyszowce@op.pl
Wróć do spisu treści