Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rok szkolny 2013/14 - SP Tyszowce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Rok szkolny 2013/14

Sport
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego LZS w Biegach Przełajowych

502 zawodników z 16 szkół podstawowych i 13 gimnazjów wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego LZS w Biegach Przełajowych „Łosiniec 2014”. Impreza została rozegrana 15 kwietnia na obiektach sportowych przy SP w Łosińcu.
W klasyfikacji szkół podstawowych reprezentacja Naszej Szkoły zajęła III miejsce z dorobkiem - 69 pkt.

Zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Łaszczowa – 124 pkt. przed Szkołą Podstawową z Suśca - 71 pkt.
Chłopcy punktowane miejsca zajęli w następujących kategoriach:

Klasy I-II – bieg na 400m
Oliwier Józwa – 3 miejsce (15p)
Gacki Mateusz – 7 miejsce (7p)

Klasy III- IV – bieg na 600m

Rudnik Adrian – 2 miejsce (18p)
Gałan Jakub – 8 miejsce (6p)

Klasy V-VI – bieg na 800m

Kościołko Kamil – 1 miejsce (20p)


III Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej


W piątek 11 kwietnia 2014r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji TOMASOVIA w Tomaszowie Lubelskim odbyła się III Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka.
W ramach Spartakiady przeprowadzono turniej piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych, którym reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła I miejsce.
Chłopcy pokonali reprezentację SP Nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego 8 : 0 , a następnie drużynę SP ze Zwierzyńca  5 : 1.
W nagrodę chłopcy otrzymali puchar, dyplom oraz medale, a Adam Gardzioła został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Naszą Szkołę w Turnieju reprezentowali następujący uczniowie:
Konrad Borowski, Kacper Jurkiewicz, Adam Gardzioła, Tomasz Gąsior (S), Kamil Kościołko, Paweł Krupa, Tomasz Gąsior (G), Paweł Dobrowolski, Kacper Bezpalko i Jakub Jaremczuk.

Opiekunem zespołu był Jacek Kruk


II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 24 marca 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi chłopcy grali wspaniale ale przegrali Mistrzostwo i awans do zawodów rejonowych gorszą różnicą bramek z reprezentacją SP Nr 3 z Tomaszowa Lub.
Oto wyniki meczów Naszej reprezentacji:
SP Tyszowce – SP Nr 2 Tomaszów Lub.  14 : 7
SP Tyszowce – SP Nr 3 Tomaszów Lub.   5: 5
SP Tyszowce  - SP Rachanie   14 : 1

Naszą Szkołę w Turnieju reprezentowali następujący uczniowie:
Borowski Konrad, Jurkiewicz Kacper, Gardzioła Adam, Kościołko Kamil, Gąsior Tomasz (S), Krupa Paweł, Bezpalko Kacper, Dobrowolski Paweł, Jaremczuk Jakub, Kraś Karol, Kisiel Dominik i Majerczyk Łukasz
.

Opiekunem zespołu jest Pan Jacek Kruk.


Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU


W dniu 21 marca 2014 roku na boisku TKS TOMASOVIA w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje powiatowe XIV Turnieju Piłki Nożnej ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” - Mistrzostwa Polski U-10.

Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła w Turnieju III miejsce.

Oto wyniki meczów z udziałem naszej drużyny:
SP Rachanie - SP Tyszowce   2 : 1
SP Tyszowce – UKS SOKÓŁ SP Nr 3 Tomaszów Lub.   0 : 8
UKS ORLIK Tomaszów  Lub. -  SP Tyszowce   0 : 2
SP Krynice - SP Tyszowce   2 : 2
Awans do finału wojewódzkiego wywalczył najlepszy zespół Turnieju - UKS SOKÓŁ - SP Nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego.

Naszą Szkołę w Turnieju reprezentowali następujący uczniowie:
JAKUB FLAK, OLIWIER JÓZWA, CEZARY BEZPALKO, KACPER ULANOWSKI, PAWEŁ STAWARSKI, MATEUSZ SEGIEDA, JAKUB JURKIEWICZ, MICHAŁ SZWANC, JAKUB KOPYTKO, KACPER CHWEDYK.

Opiekunem zespołu był Pan Jacek Kruk.


Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej

W rozegranych w dniu 12 lutego 2014 roku  w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Koszykowej reprezentacja chłopców  zajęła II miejsce. Po porażce w pierwszym meczu turnieju 8:17 z reprezentacją SP Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w drugim meczu wygraliśmy zdecydowanie z uczniami SP Nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego 24:6.
W zawodach Szkołę Podstawową w Tyszowcach reprezentowali następujący uczniowie: Konrad Borowski, Tomasz Gąsior (S), Adam Gardzioła, Bezpalko Kacper, Tomasz Gąsior (G), Paweł Dobrowolski, Kamil Kościołko, Paweł Krupa, Kacper Jurkiewicz, Jakub Jaremczuk, Karol Kraś i Dominik Kisiel.

Opiekun drużyny – Jacek Kruk


X Mistrzostwa Gminy w Szachach

W dniu 7 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach odbyły się X Mistrzostwa Gminy w szachach uczniów szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyło 21 uczniów. Turniej rozgrywano systemem ,,każdy z każdym” w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY V-VI
1. DZIUBA KAMILA – SP Tyszowce

2. KOŁTUN PAULINA– SP Tyszowce
3. PODKAŃSKA NATALIA– SP Tyszowce
4. SMYK KAMILA– SP Tyszowce

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY I-IV
1. WRÓBEL JAKUB– SP Tyszowce

2. SZWANC MICHAŁ– SP Tyszowce
3. ULANOWSKI KACPER– SP Tyszowce
4. LITWIŃCZUKA GRACJAN - SP Kazimierówka
5. ŚWIDER DAMIAN– SP Tyszowce
6. WOJCIECHOWSKI MACIE– SP Tyszowce J

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY V-VI
1. GRABIEC GRZEGORZ– SP Tyszowce

2. FURMAŃCZUK KAMIL - SP Kazimierówka
3. CZERNIJ JAKUB– SP Tyszowce
4. JAREMCZUK JAKUB – SP Tyszowce
5. GĄSIOR TOMASZ (S) – SP Tyszowce

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY I-IV
1. SZACHNOWSKA KAROLINA – SP Kazimierówka

2. KOŚCIOŁKO PATRYCJA– SP Tyszowce
3. DRYGAŚ EDYTA - SP Kazimierówka
4. SZWANC PAULINA– SP Tyszowce
5. POSŁUSZNA ZUZANNA– SP Tyszowce
6. SMYK KAROLINA– SP Tyszowce

Uczestnicy otrzymali nagrody w postaci medali i dyplomów ufundowanych przez Burmistrza Tyszowiec.

XII Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W dniu 6 lutego 2014 roku odbyły się po raz XII Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do turnieju zgłosiło się 32 uczniów. Turniej  rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VI z podziałem na chłopców i dziewczęta.  
Kolejność Mistrzostw Szkoły w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:


KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY I –IV
1. Smyk Karolina
2. Kościołko Patrycja
3. Posłuszna Zuzanna

KATEGORIA DZIEWCZĘTA KLASY V-VI
1. Podkańska Natalia
2. Smyk Kamila
3. Kołtun Paulina
4. Dziuba Kamila
5. Machometa Patrycja
6. Stawarska Anna

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY I-IV
1. Wróbel Jakub  
2. Ulanowski Kacper
3. Wojciechowski Maciej
4. Szwanc Michał
5. Świder Damian
6. Stawarski Michał
7. Stawarski Paweł
8. Segieda Mateusz
9. Sołtys Bartłomiej
10. Działa Mikołaj
11. Radom Jarosław
12. Podgórski Mateusz

KATEGORIA CHŁOPCY KLASY V-VI
1. Gąsior Tomasz (S)
2. Grabiec Grzegorz
3. Jaremczuk Jakub
4. Czernij Jakub
5. Drąszcz Paweł
6. Gardzioła Adam
7. Zarębski Eryk
8. Segieda Sebastian
9. Kisiel Dominik
10. Nagaj Karol
11. Pieprzowski Karol

Organizator turnieju – Jacek Kruk


Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 16 grudnia 2013r. w hali sportowej Gimnazjum w Tyszowcach odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły zdecydowanie wygrała zawody odnosząc komplet zwycięstw: z SP Czartowczyk 3:0 ; z SP Kazimierówka  5:1 ; z SP Przewale 2:1 i z SP Perespa 7:0.
Kolejność końcowa Mistrzostw Gminy w halowej piłce nożnej chłopców była następująca:
1. SP w Tyszowcach
2. SP w Kazimierówce,
3. SP w Przewalu,
4. SP w Czartowczyku,
5. SP w Perespie

Mistrzostwa Gminy dla Naszej Szkoły wywalczyli: Jurkiewicz Kacper, Gąsior Tomasz (S), Gardzioła Adam, Borowski Konrad, Gąsior Tomasz (G), Bezpalko Kacper i Kisiel Dominik.

Opiekun Jacek Kruk


LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW 2013/2014

W dniu 2 i 9 grudnia 2013 roku w Naszej Szkole prowadzone były rozgrywki Ligi halowej piłki nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z klas IV-VI.
Oto wyniki wszystkich rozegranych meczów:

4 b – 5 b    1 : 1
6 b – 4 a    4 : 0
6 a – 5 a    11 : 0
4 a – 5 b    9 : 1
6 a – 4 b    11 : 0
5 a – 6 b    0 : 10
4 a – 6 a    1 : 3
5 a – 4 b    2 : 3
5 b – 6 b    0 : 11
5 a – 4 a    1 : 4

4 b – 6 b    0 : 11

6 a – 5 b    10 : 0
4 a – 4 b    14 : 0
5 b – 5 a    0 : 6
6 b – 6 a    2 : 7

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. klasa 6a

2. klasa 6b
3. klasa 4a
4. klasa 4b
5. klasa 5a
6. klasa 5b

TURNIEJ ORLIK CUP - MIRCZE

W rozegranym w dniu 29 października 2013 roku w Mirczu turnieju ORLIK CUP reprezentacja chłopców  rocznik 2004-2005 zajęła III miejsce.
W zawodach Szkołę Podstawową w Tyszowcach reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Sagan, Cezary Bezpalko, Flak Jakub, Zarębski Maciej, Józwa Oliwier, Jurkiewicz Dominik, Wachlarz Maciej i Jurkiewicz Jakub.

Opiekun drużyny – Jacek Kruk

Turniej wygrała reprezentacja UKS Werbkowice przed SP Mircze.

W turnieju uczestniczyła także reprezentacja szkoły – chłopcy rocznik 2002-2003
, która wywalczyła IV miejsce.
W zawodach Szkołę Podstawową w Tyszowcach reprezentowali następujący uczniowie: Niewiadomski Jakub, Niedźwiedź Patryk, Gałan Jakub, Jurkiewicz Mateusz, Kisiel Dawid, Majerczyk Łukasz i Jurkiewicz Gabriel.

Opiekun drużyny – Radosław Leja.

Turniej wygrała reprezentacja UKS Werbkowice przed SP Nr 3 Hrubieszów i SP Mircze.

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 10.09.2013r. na Orliku w Mirczu odbyły się eliminacje gminne Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska. Wzięło w nich udział dziewięć drużyn podzielonych na 2 grupy wiekowe.
W kategorii wiekowej 10-11 lat zwyciężyła drużyna Orlików z Mircza przed SP Tyszowce
i Młodzikami Mircze.
Szkołę Podstawową w Tyszowcach reprezentowali: Jakub Sagan, Flak Jakub, Niewiadomski Jakub, Gałan Jakub, Jurkiewicz Mateusz, Kisiel Dawid, Jurkiewicz Gabriel i Fedzioryna Michał.

Opiekun Radosław Leja

W kategorii 11-12 lat zwyciężyła „Andoria” Mircze,
2 miejsce zajęło SP-Gimnazjum w Tyszowcach
,
3 miejsce  „Kresy” Dołhobyczów,
4 miejsce „Sarmaci”,
5 miejsce SP w Kryłowie,
6 miejsce „Juniors” Dołhobyczów.
Reprezentację Szkoły Podstawowej-Gimnazjum w Tyszowcach reprezentowali: Tomasz Gąsior (G), Kacper Bezpalko, Tomasz Gąsior (S),  Jurkiewicz Kacper, Krystian Guz, Dawid Dworak, Patryk Radom.

Opiekun Jacek Kruk


 
 
Dodatki na bloga
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego