Szkoła Podstawowa
im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
z oddziałami gimnazjalnymi
Menu
Przejdź do treści
Menu
Klub Olimpijczyka > Konkursy Wiedzy Olimpijskiej

Konkursy Wiedzy Olimpijskiej

XV FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ
TYSZOWCE  05.06.2017r.

W finale konkursu uczestniczyło 19 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
 
  Klasyfikacja indywidualna finału:

1. Remigiusz Kwarciany (SP Perespa),
2.  Maciej Zarębski (SP Tyszowce),
3.  Jakub Sagan (SP Tyszowce),
4.  Kewin Materna (SP Perespa),
5.  Kacper Gleń  (SP Perespa).

  Końcowa klasyfikacja szkół:

1. SP Perespa,
2. SP Tyszowce,
3. SP Kazimierówka,
4. SP Przewale,

         

5. SP Czartowczyk.
XIV FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ
TYSZOWCE 06.06.2016

W finale konkursu uczestniczyło 18 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.

 Klasyfikacja indywidualna finału:

1. Edyta Drygaś  (SP Kazimierówka),
2.  Przemysław Olewski  (SP Perespa),
3.  Jakub Sagan (SP Tyszowce),
4.  Damian Świder (SP Tyszowce),
5.  Kamil Baj (SP Tyszowce)
6.  Karolina Szachnowska (SP Kazimierówka).

 Końcowa klasyfikacja szkół:

1. SP Tyszowce
2. SP Kazimierówka
3. SP Perespa
4. SP Przewale

5. SP Czartowczyk
XIII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  21.05.2015

 
W finale konkursu uczestniczyło 18 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
 
  Klasyfikacja indywidualna finału:

1. Adrian Mazurek  (SP Tyszowce),
2.  Przemysław Olewski  (SP Perespa),
3.  Bartłomiej Bilewicz (SP Czartowczyk
).

  Końcowa klasyfikacja szkół:

1. SP Perespa
2. SP Tyszowce
3. SP Czartowczyk
4. SP Przewale


XII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  22.05.2014

   W finale konkursu uczestniczyło 18 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   
   
Klasyfikacja indywidualna finału:
1. Paweł Drąszcz (SP Tyszowce),
2. Piotr Bogdanowicz  (SP Perespa),
3. Tomasz Gąsior (G) (SP Tyszowce)
4. Tomasz Gąsior (S) (SP Tyszowce)
5. Bartosz Majewski (SP Przewale).

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Czartowczyk
4. SP Kazimierówka
5. SP Przeweale

XI FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  23.05.2013

   W finale konkursu uczestniczyło 16 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   
  
Największą wiedzą wykazali się:
1. Piotr Bogdanowicz - SP Perespa
2. Jakub Dziuba -    SP Tyszowce       
3. Barbara Kwaśna -  SP Kazimierówka
4. Ewelina Stelmaszczuk - SP Tyszowce   
5. Dawid Kozłowski - SP Kazimierówka
6. Paweł Użwa -   SP Tyszowce       
  
  
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierówka
4. SP Przewale
   Nagrody wręczył dyrektor SAS w Tyszowcach Pan Paweł Kliszcz.

X FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 18.05.2012


     W finale gminnym uczestniczyło 16 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
  
   
Klasyfikacja indywidualna finału:
1. Szałata Karolina (SP Kazimierówka),
2. Surmacz Sebastian (SP Tyszowce),
3. Wojciechowska Klaudia  (SP Kazimierówka),
4. Skóra Łukasz (SP Perespa),
5. Rytkiewicz Wojciech (SP Tyszowce).
  
   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Kazimierówka
2. SP Tyszowce
3. SP Perespa
4. SP Czartowczyk

IX FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 19.05.2011

     W finale konkursu uczestniczyło 15 uczniów z 4 szkół podstawowych.
    W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Szałata Karolina z SP Kazimierówka, drugie miejsce zajął Sołdaczuk Marek z SP Tyszowce, następne Skóra Łukasz  i Wybranowski Daniel z SP Perespa oraz Mac Diana  z SP Czartowczyk

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Kazimierówka  
2. SP Perespa     
3. SP Tyszowce       
4. SP Czartowczyk    
   Nagrody wręczył dyrektor SAS w Tyszowcach Pan Paweł Kliszcz.

VIII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 18.05.2010


   W finale konkursu uczestniczyło 20 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.


   
Największą wiedzą wykazali się:
1. Marek Sołdaczuk,
2. Piotr Bajwoluk              (obaj SP Tyszowce)
3. Mateusz Bogdanowicz
4. Daniel Wybranowski     (obaj SP Perespa)
5. Karolina Szałata            (SP Kazimierówka).

   
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierówka
4. SP Czartowczyk
5. SP Przewale
   Nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Barbara Badyła.

VII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  21.05.2009


   W finale konkursu uczestniczyło 19 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Największą wiedzą wykazał się Krzysztof Grabczuk (SP Perespa) przed Markiem Sołdaczukiem (SP Tyszowce). Trzecie miejsce zajęli Rytkiewicz Angelika (SP Kazimierowka) i Mateusz Mazurek (SP Tyszowce). Piąte miejsce zajęło także dwóch uczniów Piotr Bajwoluk (SP Tyszowce) i Dominik Kościuk (SP Czartowczyk)..

   W klasyfikacji szkół zwyciężyła SP Tyszowce prze SP Czartowczyk, SP Perespa, SP Przewale i SP Kazimierówka.

VI finał GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 20.05.2008


   W finale gminnym uczestniczyło 14 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Paweł Machometa przed Rafalem Krukiem, Pawłem Chrastiną – wszyscy SP Tyszowce, Krzysztofem Grabczukiem z SP Perespa oraz Eweliną Ćmil z SP Czartowczyk

   
   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierowka
4. SP Czartowczyk

V FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 15.05.2007


   W finale konkursu uczestniczyło 14 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Największą wiedzą wykazał się Rafał Kruk przed Mateuszem Dziubą, Pawłem Machometą – wszyscy SP Tyszowce, Kingą Darmochwał  i Agnieszką Jurkiewicz – obie SP Czartowczyk.
  
   
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Czartowczyk
3. SP Perespa
4. SP Przewale

IV FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 11.04.2006

       
   W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Kamil Litkowski przed Damianem Adamczukiem, Rafałem Krukiem i Pawłem Chrastiną – wszyscy SP Tyszowce.
  Szkoła Podstawowa z Tyszowiec okazała się zdecydowanie najlepsza w klasyfikacji drużynowej.

III FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 14.04.2005

    W finale gminnym konkursu uczestniczyło 13 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Wśród wszystkich uczestników najlepszym okazał się Adamczuk Damian (SP Tyszowce). Następne miejsca zajęli: Litkowski Kamil, Wyszyński Łukasz i Sitarczuk Małgorzata (wszyscy SP Tyszowce) oraz Czuchaj Paulina (SP Perespa)
     W klasyfikacji szkół zwyciężyła SP Tyszowce przed SP Peresa,SP Czartowczyk i SP Kazimierowka.

II FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 20.04.2004


   W finale gminnym konkursu uczestniczyło 17 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   W klasyfikacji indywidualnej kolejność końcowa przedstawia się następująco:
Litkowski Kamil, Sitarczuk Małgorzata, Wyszyński Łukasz i Stasiuk Przemysław – wszyscy SP Tyszowce oraz Gut Daniel – SP Przewale

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Czartowczyk
3. SP Kazimierówka
4. SP Przewale
5. SP Perespa

FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 11.06.2003


    W finale gminnym konkursu uczestniczyło 8 uczniów z 2 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
     Największą wiedzą wykazał się uczeń Szkoły Podstawowej z Tyszowiec Robert Litkowski. Dalsze miejsca zajęli:  Przemysław Stasiuk, Bartłomiej Gitner, Bartłomiej Mac (wszyscy SP Tyszowce) oraz Dawid Hrycuniak (SP Przewale).
    Klasyfikację drużynową wygrała Szkoła Podstawowa Tyszowce przed Szkołą Podstawową z Przewala.

Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
ul. Kościelna 25
22-630 Tyszowce
tel. fax. 846619688
e-mail. sptyszowce@op.pl
Wróć do spisu treści