Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
Menu
Przejdź do treści
Menu
Klub Olimpijczyka > Konkursy Wiedzy Olimpijskiej

Konkursy Wiedzy Olimpijskiej

XIII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  21.05.2015

 
W finale konkursu uczestniczyło 18 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
 
  Klasyfikacja indywidualna finału:

1. Adrian Mazurek  (SP Tyszowce),
2.  Przemysław Olewski  (SP Perespa),
3.  Bartłomiej Bilewicz (SP Czartowczyk
).

  Końcowa klasyfikacja szkół:

1. SP Perespa
2. SP Tyszowce
3. SP Czartowczyk
4. SP Przewale


XII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  22.05.2014

   W finale konkursu uczestniczyło 18 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   
   
Klasyfikacja indywidualna finału:
1. Paweł Drąszcz (SP Tyszowce),
2. Piotr Bogdanowicz  (SP Perespa),
3. Tomasz Gąsior (G) (SP Tyszowce)
4. Tomasz Gąsior (S) (SP Tyszowce)
5. Bartosz Majewski (SP Przewale).

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Czartowczyk
4. SP Kazimierówka
5. SP Przeweale

XI FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  23.05.2013

   W finale konkursu uczestniczyło 16 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   
  
Największą wiedzą wykazali się:
1. Piotr Bogdanowicz - SP Perespa
2. Jakub Dziuba -    SP Tyszowce       
3. Barbara Kwaśna -  SP Kazimierówka
4. Ewelina Stelmaszczuk - SP Tyszowce   
5. Dawid Kozłowski - SP Kazimierówka
6. Paweł Użwa -   SP Tyszowce       
  
  
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierówka
4. SP Przewale
   Nagrody wręczył dyrektor SAS w Tyszowcach Pan Paweł Kliszcz.

X FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 18.05.2012


     W finale gminnym uczestniczyło 16 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
  
   
Klasyfikacja indywidualna finału:
1. Szałata Karolina (SP Kazimierówka),
2. Surmacz Sebastian (SP Tyszowce),
3. Wojciechowska Klaudia  (SP Kazimierówka),
4. Skóra Łukasz (SP Perespa),
5. Rytkiewicz Wojciech (SP Tyszowce).
  
   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Kazimierówka
2. SP Tyszowce
3. SP Perespa
4. SP Czartowczyk

IX FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 19.05.2011

     W finale konkursu uczestniczyło 15 uczniów z 4 szkół podstawowych.
    W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Szałata Karolina z SP Kazimierówka, drugie miejsce zajął Sołdaczuk Marek z SP Tyszowce, następne Skóra Łukasz  i Wybranowski Daniel z SP Perespa oraz Mac Diana  z SP Czartowczyk

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Kazimierówka  
2. SP Perespa     
3. SP Tyszowce       
4. SP Czartowczyk    
   Nagrody wręczył dyrektor SAS w Tyszowcach Pan Paweł Kliszcz.

VIII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 18.05.2010


   W finale konkursu uczestniczyło 20 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.


   
Największą wiedzą wykazali się:
1. Marek Sołdaczuk,
2. Piotr Bajwoluk              (obaj SP Tyszowce)
3. Mateusz Bogdanowicz
4. Daniel Wybranowski     (obaj SP Perespa)
5. Karolina Szałata            (SP Kazimierówka).

   
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierówka
4. SP Czartowczyk
5. SP Przewale
   Nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Barbara Badyła.

VII FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE  21.05.2009


   W finale konkursu uczestniczyło 19 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Największą wiedzą wykazał się Krzysztof Grabczuk (SP Perespa) przed Markiem Sołdaczukiem (SP Tyszowce). Trzecie miejsce zajęli Rytkiewicz Angelika (SP Kazimierowka) i Mateusz Mazurek (SP Tyszowce). Piąte miejsce zajęło także dwóch uczniów Piotr Bajwoluk (SP Tyszowce) i Dominik Kościuk (SP Czartowczyk)..

   W klasyfikacji szkół zwyciężyła SP Tyszowce prze SP Czartowczyk, SP Perespa, SP Przewale i SP Kazimierówka.

VI finał GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 20.05.2008


   W finale gminnym uczestniczyło 14 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Paweł Machometa przed Rafalem Krukiem, Pawłem Chrastiną – wszyscy SP Tyszowce, Krzysztofem Grabczukiem z SP Perespa oraz Eweliną Ćmil z SP Czartowczyk

   
   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Perespa
3. SP Kazimierowka
4. SP Czartowczyk

V FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 15.05.2007


   W finale konkursu uczestniczyło 14 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Największą wiedzą wykazał się Rafał Kruk przed Mateuszem Dziubą, Pawłem Machometą – wszyscy SP Tyszowce, Kingą Darmochwał  i Agnieszką Jurkiewicz – obie SP Czartowczyk.
  
   
Końcowa klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:
1. SP Tyszowce
2. SP Czartowczyk
3. SP Perespa
4. SP Przewale

IV FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 11.04.2006

       
   W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Kamil Litkowski przed Damianem Adamczukiem, Rafałem Krukiem i Pawłem Chrastiną – wszyscy SP Tyszowce.
  Szkoła Podstawowa z Tyszowiec okazała się zdecydowanie najlepsza w klasyfikacji drużynowej.

III FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 14.04.2005

    W finale gminnym konkursu uczestniczyło 13 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   Wśród wszystkich uczestników najlepszym okazał się Adamczuk Damian (SP Tyszowce). Następne miejsca zajęli: Litkowski Kamil, Wyszyński Łukasz i Sitarczuk Małgorzata (wszyscy SP Tyszowce) oraz Czuchaj Paulina (SP Perespa)
     W klasyfikacji szkół zwyciężyła SP Tyszowce przed SP Peresa,SP Czartowczyk i SP Kazimierowka.

II FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 20.04.2004


   W finale gminnym konkursu uczestniczyło 17 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
   W klasyfikacji indywidualnej kolejność końcowa przedstawia się następująco:
Litkowski Kamil, Sitarczuk Małgorzata, Wyszyński Łukasz i Stasiuk Przemysław – wszyscy SP Tyszowce oraz Gut Daniel – SP Przewale

   
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP Tyszowce
2. SP Czartowczyk
3. SP Kazimierówka
4. SP Przewale
5. SP Perespa

FINAŁ GMINNEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

TYSZOWCE 11.06.2003


    W finale gminnym konkursu uczestniczyło 8 uczniów z 2 szkół podstawowych z terenu gminy Tyszowce.
     Największą wiedzą wykazał się uczeń Szkoły Podstawowej z Tyszowiec Robert Litkowski. Dalsze miejsca zajęli:  Przemysław Stasiuk, Bartłomiej Gitner, Bartłomiej Mac (wszyscy SP Tyszowce) oraz Dawid Hrycuniak (SP Przewale).
    Klasyfikację drużynową wygrała Szkoła Podstawowa Tyszowce przed Szkołą Podstawową z Przewala.

Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
ul. Kościelna 25
22-630 Tyszowce
tel. fax. 846619688
e-mail. sptyszowce@op.pl
Wróć do spisu treści