Szkoła Podstawowa
im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
z oddziałami gimnazjalnymi
Menu
Przejdź do treści
Menu
,,Młodzież zapobiega pożarom”
      W dniu 27.01.2015r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej  ,,Młodzież zapobiega pożarom” – 2015r. Celem etapu szkolnego było wyłonienie reprezentantów Szkoły do finału gminnego tego turnieju. W turnieju uczestniczyło 12 uczniów z klas  IV-VI.
    Do etapu gminnego zakwalifikowało się dwóch uczniów z największą ilością zdobytych punktów:

1. Molenda Karolina            16 pkt.   Kl. VI ,,A”
2. Radom Jarosław               14 pkt.   Kl. V ,,A”


     Następne miejsca zajęli: Chmielewski Jakub i Gałan Jakub (11p), Ulanowski Kacper, Jurkiewicz Mateusz, (10p), Rykaluk Przemysław, Segieda Mateusz, Witkowski Mateusz, Jakub Niewiadomski, Piaszczyk Jakub i Baraniecki Kacper.


ORGANIZATOR
JACEK KRUK

80 PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW POLSKI 2014


KLUB OLIMPIJCZYKA
UCZESTNICZY W ORGANIZOWANYM PRZEZ
,,PRZEGLĄD SPORTOWY’’ i ,,TVP’’
80 PLEBISCYCIE NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW POLSKI 2014 ROKU.


WYBIERZ NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW POLSKI 2014 r.


Aby wziąć udział w zabawie wystarczy:
• pobrać przygotowane kupony od organizatora,
• czytelnie wpisać nazwiska najlepszych sportowców,
• podpisać kupon podając swoje imię, nazwisko i klasę
• zwrócić do dnia 19.12.2014 r. (piątek) wypełniony i podpisany kupon organizatorowi.

Wśród uczniów biorących udział w plebiscycie zostaną rozlosowane  nagrody rzeczowe.


ORGANIZATOR
Jacek Kruk


Maskotka Tomaszowskiej Policji

Kacper Majder uczeń klasy IIIb naszej szkoły, pod opieką wychowawczyni Pani Bożeny Obszyńskiej, brał udział w konkursie plastycznym "Maskotka Tomaszowskiej Policji". Za swoją staranną i ciekawą pracę otrzymał wyróżnienie. Jego maskotka będzie symbolem Tomaszowskiej Policji.

Galeria
DZIEŃ KOBIET

W dniu 10.03.2014r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Kobiet. Jak nakazuje tradycja dzień ten jest wyjątkowy i bardzo uroczysty. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było. Najpierw w klasach chłopcy wręczyli swoim koleżankom i wychowawczyniom kwiaty i upominki. Następnie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas VIa i Vb pod kierunkiem p. Marka Zarębskiego i p. Jacka Kruka. Panie i dziewczynki z naszej szkoły wspaniale bawiły się podczas kabaretowych występów uczniów, a uśmiech z twarzy nie schodził im do wieczora. Dziękujemy również Pani M.J. Jurkiewicz za przygotowanie pięknej dekoracji. Życzenia od panów, słodkie upominki i poczęstunek dopełniły przyjemnego poniedziałkowego popołudnia. Bardzo dziękujemy naszym Panom za tak miłą niespodziankę.

Galeria - DZIEŃ KOBIET
Dyskoteka karnawałowa

W poniedziałek 24 lutego 2014r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VI. Jak zawsze zabawa była świetna. Uczniowie bawili się w rytm muzyki przygotowanej przez naszego nauczyciela – pana Marka Zarębskiego. Do tańca zagrzewały nas nie tylko skoczne piosenki z najpopularniejszych list przebojów, ale i kolorowe światła dyskotekowe. Oprócz tanców uczniowie zorganizowali sobie poczęstunek. Jedni mieli przygotowane słodkości a inni zamówili pizzę i kebaby. Atmosfera była wspaniała, wszyscy tak dobrze się bawili, że poprosili p. Marka i innych wychowawców o przedłużenie imprezy (30min). Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, więc o 18.30 wszyscy rozeszli się do domów.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji dyskoteki karnawałowej.

GALERIA - dyskoteka
KULIG 5b

7 lutego 2014 r. klasa 5”b” pod opieką ks.Dariusza Babiaka i p. Radosława Leja wybrała się na kulig do Mikulina. Mimo środka zimy było słonecznie i ciepło. Oprócz wspaniałej zabawy na śniegu, uczniowie mieli możliwość zjeżdżania na workach z największych górek okolicy, było również ognisko z pieczonymi kiełbaskami i przejazd saniami. Z twarzy uczestników imprezy nie schodził uśmiech, choć w drodze powrotnej zapanowało wielkie zmęczenie i doszło do kompletnego przemoczenia ubrań. Uczniowie jeszcze przez kilka dni wspominali bardzo udany wyjazd, a dzięki zaprzyjaźnionemu z klasą 5”b” fotografowi wszyscy mogą teraz oglądając zdjęcia i wspominać wesoło spędzony czas.

GALERIA - Kulig
Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
ul. Kościelna 25
22-630 Tyszowce
tel. fax. 846619688
e-mail. sptyszowce@op.pl
Wróć do spisu treści